Elektriniai dviračiai

Elektriniai dviračiai numins kilometrus už jus! Ir į darbą, ir į gamtą, jie įveiks bet kokias kliūtis. Išseko baterija? Jokia bėda – visai kaip įprastu dviračiu užteks pasukti pedalus ir jūs visada nuvažiuosite ten, kur reikia. Elektriniai dviračiai dūgs lengvai tiek trumpoje, tiek ilgoje kelionėje ir patiks visiems, kurie nori tapti aktyvesni. Pamirškite spūstis, keliaukite praktiškai ir su daugiau energijos. Jūsų dviratis jau laukia, belieka išsirinkti –

san francisco, woman, electric bike-6950837.jpg

Elektriniai dviračiai:

Paselec elektriniai dviračiai

Mūsų elektroninėje parduotuvėje rasite „Paselec“ elektrinius dviračius, žinomus dėl jų gero kainos ir kokybės santykio. Gamintojai naudoja tik patikimų tiekėjų dalis – Samsung baterijas, Shimano pavarų sistemas, Tektro stabdžius, Prowheel, Wellgo ir CST transmisijos sistemas.

„Paselec“ gamina miesto ir kalnų dviračius, sulankstomus ir vientisus, su lengvai išimama ir keičiama baterija, tad kiekvienas išsirinks tinkamą. Su šiais dviračiais jūsų laukia daug gerų ir patikimų kelionių.

Elektrinių dviračių tipai

Kokį elektrinį dviratį rinktis? Dviračiai iš esmės skiriasi pagal tai, kam yra skirti: kokiu keliu jie važiuos ir kas juos vairuos.

  • Kalnų dviračiai
  • Miesto dviračiai
  • Dviračiai su žemu rėmu (moteriški)

Jei planuojate keliones mieste – į darbą, namus ar pas draugus, rinkitės dviratį, kuris yra lengvesnis, turi plonesnes padangas, o gal net ir mažylį Sponge City. Į gamtą puikiai tiks elektriniai dviračiai storomis padangomis, kiek galingesnio motoro. 

Kalnų dviračiai

Elektriniai kalnų dviračiai yra sukurti taip, kad sustiprintų mynimo galią, tai reiškia, kad jie yra galingesni, pritaikyti važiuoti įkalne, grublėtu nelygiu keliu. Skiriamasis šių dviračių bruožas  – storos pripučiamos padangos. Jos padeda įveikti įvairaus dydžio duobes, lengvai važiuoja per akmenis, žvyrą, grumstą. 

Sulankstomi kalnų dviračiai

Sulankstomi elektriniai dviračiai yra patogūs, kai planuojate keliauti automobiliu, o važinėtis dviračiu – jau atvykus į vietą. Atrodytų, kad nuolatos sulankstomas ir vėl išlankstomas dviratis turėtų būti ne toks tvirtas kaip įprasti elektriniai dviračiai, tačiau taip anaiptol nėra. Sulankstymo mechanizmas yra patentuotas ir ypač patikimas. Sulankstomas elektrinis dviratis Paselec E3 yra tikras kalnų dviratis ir įveikia visas kliūtis be vargo.

Kai kurie vairuotojai pastebi, kad sulankstomi dviračiai yra net žymiai patogesni už vientisus. Tiesa, jie yra kiek sunkesni už įprastus, tačiau jų kompaktiškumas tai gerokai atsveria.

Miesto dviračiai

Elektriniai miesto dviračiai turi storas padangas, kurios privalo išlaikyti bateriją ir motorą bei suteikti stabilumo. Jie skiriasi nuo kalnų dviračių savo savo svoriu – yra lengvesni ir manevringesni gatvėse ir spūstyse.

Iš esmės miesto dviračiai yra sukurti saugioms ir patogioms kasdienėms kelionėms grįstomis gatvėmis, tačiau jais galima išvykti ir į gamtą.

Miesto dviračiai gali būti skirti:

  • gatvėmis
  • plentui
  • turistinėms išvykoms
  • paplūdimiui

Taigi, kur važiuosite jūs? Kokį maršrutą ir kelio dangą teks įveikti? Kiek laiko įprastai trunka jūsų kelionė? Atsakę į šiuos klausimus, tikrai išsirinksite jums tinkamą elektrinį dviratį, o kad būtų paprasčiau lentelėje žemiau išsamiai palyginome visus mūsų modelius.

Dviračių modeliai: palyginimas

Dviračio modelis Paselec E3 Paselec PRO2s Paselec X1 Paselec G9 PRO1 Sponge City
Dviračio tipas Kalnų Miesto/plento Miesto/gatvių Miesto/turistinis Miesto/gatvių
Variklio galingumas, W 500 500 350 350 250
Greitis, km/val 45 45 25 45 25
Nuvažiuojamas atstumas, km 60 60 50-60 60 20-40
Sulankstomas Taip Ne Ne Ne Taip
Išimama baterija Taip Ne Taip Ne Ne
Baterijos talpa, Ah 10,4 10,4 15 10,4 8,8
Baterijos įtampa, V 48 48 48 48 36
Autopilotas Yra Yra Yra Yra Ne
Greičio pavaros 7 8 7 7 1
Ratų dydis 20″/4.0 27.5″/2.4 28″/2.1 27.5″/2.1 12″
LCD ekranas Yra Yra Yra Yra Ne
Garso signalas Yra Yra Yra Yra Ne
Stabdžiai Mechaniniai priekiniai ir galiniai diskiniai Hidrauliniai diskiniai Mechaniniai priekiniai ir galiniai diskiniai  Mechaniniai priekiniai ir galiniai diskiniai  Priekiniai ir galiniai diskiniai 
Svoris, kg 31 31 31 31 14
Max apkrova, kg 150 150 150 150 120
Įkrovimo laikas, val 4–5 4-6 3-4 4-6 3
Garantija 2 metai 2 metai 2 metai 2 metai 2 metai
Shopping Cart